Firma EWAN-FOL szybko znalazła się w czołówce polskich producentów jednorazowych toreb foliowych z nadrukiem.

O nas


Spółka EWAN-FOL została utworzona w 2001 roku przez właściciela Z.T.Sz. WEDA oraz jego córki. Siedziba firmy mieści się w Kętrzynie, natomiast zakład produkcyjny został zlokalizowany w miejscowości Skierki. Położenie zakładu związane było z utworzeniem miejsc pracy dla bezrobotnych, byłych pracowników PGR i członków ich rodzin.

Produkcję rozpoczęto od toreb foliowych typu koszulka z nadrukiem indywidualnym klienta i do chwili obecnej jest to nasz główny asortyment. Modernizacja parku maszynowego umożliwiła wprowadzenie na rynek kolejnych produktów takich jak woreczek i marketka. Na wszystkich naszych opakowaniach wykonujemy profesjonalne nadruki, w tym również nadruk zdjęciowy.

Celem firmy jest oferowanie klientowi najwyższej jakości produktu według jego indywidualnych potrzeb. W naszym zakładzie nie ma standardowych wymiarów i nadruków – każdy klient może dowolnie zaprojektować swoje opakowanie, które będzie jednocześnie nośnikiem reklamy. Naszym priorytetem jest wysoka jakość wyrobów, szybka i sprawna obsługa klienta oraz uczciwość w kontaktach biznesowych.

 
 

Zainteresowany współpracą?

 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.